آموزش توئیتر

معرفی

<p>شاید ندانید&nbsp;<strong>توییتر چیست</strong>&nbsp;و چگونه استفاده می شود؟&nbsp;توییتر یک سایت شبکه اجتماعی رایگان است که در آن کاربران پست&zwnj;های کوتاهی به نام توییت پخش می&zwnj;کنند. این توییت&zwnj;ها می&zwnj;توانند حاوی متن، فیلم، عکس یا لینک باشند. برای دسترسی به توییتر، کاربران به اتصال اینترنت یا تلفن هوشمند برای استفاده از برنامه یا وب سایت Twitter.com نیاز دارند. در این مطلب ما به&nbsp;<strong>آموزش توییتر</strong>&nbsp;صفر تا صد می پردازیم تا بتوانید از این شبکه اجتماعی جذاب استفاده نمایید.</p> <p>&nbsp;</p>

اهداف درس

...

چه چیزی یاد می گیرید؟

برخی از ویژگی های توییتر

 1. پیام‌ها یا توییت‌هایی که در توییتر به اشتراک گذاشته می‌شوند محدود به 280 کاراکتر هستند که با هدف دریافت کردن پیام‌ها با سرعت بالا توسط کاربران در سایت یا موبایل طراحی شده است.
 2. این شبکه اجتماعی امکان ارسال توییت در حجم زیاد با اهداف مختلف مانند اهداف سیاسی، ایجاد آشوب یا سازماندهی اعتراضات داخلی در کشورهای مختلف را دارد.
 3. توییتر به کاربران اجازه می‌دهد که بتوانند در کمترین زمان توییت‌های کوتاه را ارسال و از آخرین توییت‌های کاربران نیز مطلع شوند و آنها را بخوانند.
 4. در این شبکه اجتماعی امکان ایجاد هویت‌های مجازی برای پرمخاطب نشان دادن یک موضوع خاص با هدف الغای فضای ذهنی موردنظر به کاربران وجود دارد.
 5. کاربران می‌توانند به روزرسانی توییت‌ها را از طریق RSS، سایت، ایمیل، پیامک یا نرم افزارهای کاربردی ارسال و یا دریافت نمایند.

نظرات

4
بر اساس 1 نظر
5 ستاره
4 ستاره
3 ستاره
2 ستاره
1 ستاره

نظرات

ارسال نظر
برای ارسال نظر ابتدا باید عضو سایت شوید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد سایت شوید در غیر این صورت اینجا را کلیک کنید
 • +20000

  کنشگر
 • خانه ای مجازی

  با ما به جامعه کنشگران فضای مجازی بپوندید
 • تمرکز بر روی هدف

  تخصص شخصی خود را افزایش دهید